ZÁKAZNÍCKY SERVIS

0918 772 471
pon-pia: 8:00-15:30


»

Obrazy na stenu so značkou originality - Tom Loris

Originálne obrazy na stenu v originálnom dizajne so značkou Tom Loris. Vyberte si obraz na stenu, ktorý dodá Vášmu domovu jedinečnosť. V ponuke nájdete rozličné obrazy na zákazku v 4 rozmeroch a tiež jednodielne či viacdielne obrazy rozličných motívov. Kvalitné tlačené obrazy s použitím ekologických farieb. Obrazy na plátne, ktoré je vyrobené zo 100% bavlny a je ručne natiahnuté na drevený rám. Nájdite si svoj obraz s duchom moderného umenia. Originálny obraz na plátne pre Váš originálny domov.

 

Moderné obrazy na stenu pre moderné bývanie

 

Moderné obrazy na stenu s originálnymi a modernými motívmi. Nájdite si svoje obrazy do spálne či obrazy do obývačky a vytvorte si s nimi jedinečnú miestnosť, v ktorej sa budete cítiť jedinečne. Obrazy kvetov, obrazy ženy, feng shui obrazy a ďalšie moderné obrazy sa stanú jeho neoddeliteľnou súčasťou. Obrazy do bytu či domu, ktorému nesmie nič chýbať. Moderné obrazy pre Vaše moderné bývanie.

 

Predaj obrazov online

Predaj obrazov online. Overený a zákazníkmi odporúčaný predaj obrazov. Teraz už nemusíte nikam chodiť, stačí tak málo a môžete uskutočniť výhodný nákup z pohodlia domova. Nakúpte naše obrazy na predaj a využite doručenie kuriérom. Neváhajte využiť ani náš zákaznícky servis, ktorý Vám vždy ochotne poradí. Samozrejmosťou je platba cez účet alebo dobierku. Garancia spokojnosti je pre nás to najdôležitejšie. Vyberte si najlepší online predaj obrazov.

 

ORIGINAL

 

Neopakovateľné originálne abstraktné obrazy. Každý ponúkaný obraz je iba jeden, žiadne iné kópie. Originál, ktorý budete vlastniť iba Vy. Abstraktné obrazy, ktoré inšpirujú a pohladia dušu. Pohľadom na ne zastavte čas a vychutnajte si daný okamih. Ručne maľované obrazy, ktoré uspokoja Vaše zmysly. Moderné obrazy, ktorých hodnotu potvrdí čas. Hodnota v jedinečnosti a originalite, ktorá sa neopakuje. Investícia, ktorá sa vyplatí.

 

ABSTRAKT

 

Originálne abstrakty ako jednodielne alebo viacdielne obrazy. Moderné obrazy, ktoré inšpirujú, upokoja, vyvolajú emócie. Spoznajte zmyslami tieto ručne maľované obrazy. Pocite ich vôňu a dotknite sa farieb. Kombinácia akrilových a olejových farieb, s použitím štruktúry a metalických farieb. Abstraktné obrazy pre moderné bývanie a moderný interiér. Umenie, ktoré má svoju hodnotu.

 

Kuriér GLS + Platba PAY PAL = 5 % Zľava

Nakupovanie môže byť tak jednoduché a pritom Vás ešte aj odmeníme.

Získajte 5% zľavu na celý Váš nákup využítím spôsobu dopravy a platby „Kuriér GLS + PayPal“. Stačí pri objednávke označiť tento spôsob dopravy a potvrdiť ho výberom spôsobu platby PayPal.

Kurier GLS Vám dopraví zásielku priamo k Vašim dverám a platbou PayPal si už nemusíte robiť starosti kedy a či bude Vaša platba doručená na náš účet.

Rýchlo, pohodlne a bez obáv.

 


Užitočné odkazy

www.mafiapopart.sk "Ponuka, ktorá sa neodmieta" - Kultové mafiánske filmy ako ručne maľované POP ART obrazy.

 

www.starpopart.sk “Vaša hviezda u Vás doma”- Kvalitné ručne maľované obrazy v štýle Pop Art.Moderné obrazy pre moderný štýl bývania.

 

www.maliarskeplatno.sk “E-shop pre umelcov”- Partner pre Vaše umenie. Predaj umeleckýh potrieb a maliarského plátna.

 

www.obalo.sk “Balenie bez starostí”- Veľkoobchodné ceny pre každého. Predaj obalového či baliaceho materiálu, a kancelárskych potrieb.

 

www.trendymania.sk “Na vlne trendu”- Trendové oblečenie, ktoré je “in”. Predaj dámskeho a pánskeho oblečenia ako i módnych doplnkov.

 

www.obraznastenu.sk “ Oblečte Vaše steny” - Inšpirácia pre Váš doma, byt či kanceláriu. Predaj obrazov rôznych motívov, rozmerov a formátov.

ARTMIE, spol. s r.o.

…...... ako doma, pohodlne, bezpečne a bez obáv.

 

Sme mladý, kreatívny a inovatívny tím bohatý na vedomosti a skúsenosti v oblasti internetového obchodu a služieb. Na trhu internetového predaja úspešne pôsobíme už niekoľko rokov. Sídlo našej firmy sa nachádza na severovýchode Slovenska v meste Snina.

 

Široký sortiment produktov so zárukou najnižšej ceny. Zaujímave akcie, zľavy, súťaže a vernostný program. Preprava zásielok kurierom GLS s doručením priamo domov. Možnosť platby na účet alebo pri prevzatí. Ľudský a profesionálny servis zákazníkom poskytovaný emailom, telefonicky alebo cez skype. To všetko i viac je našou značkou kvality.

 

Na slovenskom internetovom trhu prevádzkujeme niekoľko e-shopov ponúkajúcich produkty z oblasti umenia, módy či zásielkového predaja.

www.tiktok.sk

Náramkové hodinky, ktoré si zamilujete“ – čas pre krásu. Módne dámske a pánske hodinky so zárukou najnižšej ceny.


www.obraznastenu.sk

“Oblečte Vaše steny” - Inšpirácia pre Váš doma, byt či kanceláriu. Predaj obrazov rôznych motívov, rozmerov a formátov.

 

www.starpopart.sk

“Vaša hviezda u Vás doma”- Kvalitné ručne maľované obrazy v štýle Pop Art.Moderné obrazy pre moderný štýl bývania.

 

www.mafiapopart.sk

"Ponuka, ktorá sa neodmieta" - Kultové mafiánske filmy ako ručne maľované POP ART obrazy.

 

www.maliarskeplatno.sk

“E-shop pre umelcov - Partner pre umenie." Predaj umeleckých potrieb a maliarského plátna.

 

www.obalo.sk

“Balenie bez starostí” - Veľkoobchodné ceny pre každého. Predaj obalového či baliaceho materiálu, a kancelárskych potrieb.

 

ARTMIE, spol. s r.o.

test flash
http://www.obraznastenu.sk/fotky12085/MYHOME/LorisArt/mosaicinterier/MosaicGalleryFX.swf SWFObject dynamic embed - step 3

Alternative content

IMPRESSUM

 

ARTMIE, spol. s r.o.

Strojárska 603/85

069 01 Snina

IČO: 36731684

IČ DPH: SK2022350355

 

mobil : 0918 772 471

(po-pi : 8:00 - 15:30)

info@obraznastenu.sk

www.obraznastenu.sk

 

Československá obchodná banka (ČSOB):

IBAN: SK7475000000004018942096

SWIFT: CEKOSKBX

 

Orgán dozoru: Inšpektorát SOI so sídlom v Prešove pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov

Obchodné podmienky

Informácie, ktoré nám poskytnete prostredníctvom objednávky cez internetovú stránku www.loris-art.sk, slúžia výlučne pre potrebu poskytnutia konkrétnej služby a nebudú ďalej poskytované tretím osobám ani inak komerčne využívané.

Všeobecné obchodné podmienky sa vzťahujú na obchodné vzťahy medzi kupujúcim a firmou ARTMIE, spol. s r.o., Strojárska 603/85, 06901  SNINA, IČO: 36731684, IČ DPH: SK2022320355. Osobou zodpovednou za prevádzku je Valerian Grass (info@loris-art.sk/0918 772 471).

 

Kontaktovať nás je možné buď prostredníctvom emailu info@loris-art.sk, alebo telefonicky na mobilnom čísle 0918 772 471 v pracovné dni od 8:00 do 15:30.

 

Prevádzkovateľ sa zaväzuje:

- dodať správny druh a množstvo tovaru v kúpnej cene a za platobných podmienok platných v deň odoslania elektronickej objednávky.
- dodať tovar vyhovujúci normám, predpisom a nariadeniam platným na území EU.

Kupujúci sa zaväzuje:

- objednaný tovar riadne prevziať, skontrolovať neporušenosť obalov a v prípade akýchkoľvek závad tieto bezodkladne oznámiť prepravcovi .
- zaplatiť do 7 dní za tovar kúpnu cenu v plnej výške a v zmysle platobných podmienok platných v deň odoslania objednávky, v opačnom prípade bude jeho objednávka zrušená.

STORNO OBJEDNÁVKY: Spôsob stornovania objednávky - zákazníkom do 24 hodín telefonicky alebo mailom.

Odstúpenie od zmluvy a vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Kupujúci je oprávnený podľa zákona č. 108/2000 §11 ods.1 bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy do 14 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru alebo od uzavretia zmluvy o poskytnutí služby, ak predávajúci v čas a riadne splnil informačné povinnosti podľa § 10 vyššie uvedeného zákona. O odstúpení od zmluvy musí kupujúci predávajúceho informovať písomne a to e-mailom alebo listom.

Do 15 dni od doručenia zásielky je možné zásielku vrátiť na adresu (ARTMIE, spol. s r. o., Pčolinská 625, 069 01  Snina) bez udania dôvodu. Kupujúci vráti zásielku na vlastné poštovné náklady. Aby bola vrátená celá suma bez poštovného za zakúpený tovar, musí byť tovar v originálnom balení a v pôvodnom nepoškodenom stave. O akceptovaní odstúpenia od zmluvy bude kupujúci vyrozumený e-mailom do 24 hodín od obdržania odstúpenia. Ak tento e-mail kupujúci neobdrží do tejto stanovenej doby, je jeho právom a povinnosťou telefonicky alebo e-mailom si tieto informácie vyžiadať. Pri obrazoch vytvorených na zákazku nie je možné vrátiť obraz bez udania dôvodu.

V prípade vrátenia tovaru, tovar nesmie byť vrátený na dobierku. Ak bude tovar vrátený kupujúcim skôr než si tovar necháme vyzdvihnúť kuriérom poštovné nepreplácame. Po prezretí vráteného tovaru, sumu vraciame späť na bankový účet. Tovar musí byť v pôvodnom nepoškodenom stave.

* Prípadne, ak je hodnota produktu v našom internetovom obchode 0,0 €, prosíme o overenie si tejto ceny na našej zákazníckej linke.

Výmena tovaru do 15 dní

Ak kupujúcemu nevyhovuje zakúpený obraz či už rozmerom alebo motívom, má kupujúci možnosť vymeniť si zakúpený obraz za iný rozmer či motív. Poštovné kupujúci neplatí, zásielku si necháme vyzdvihnúť kuriérom Geis. Ak bude tovar odoslaný kupujúcim skôr než si tovar necháme vyzdvihnúť Geis kuriérom poštovné nepreplácame.

Platobné a dodacie podmienky

Za každý objednaný produkt sa platí úhradou vopred (bankovým prevodom, vkladom na účet...), na dobierku, alebo osobným odberom. Dodanie do 10 pracovných dní. Ak nie je možné objednaný tovar dodať, alebo je ho možné dodať len čiastočne, sa predávajúci zaväzuje v čas informovať kupujúceho o tej to skutočnosti. Predávajúci v takom tom prípade navrhne kupujúcemu možné riešenia alebo bezkodkladne vráti platbu ak bolo za objednávka uhradená platbou vopred na účet.  K  dôvodom v dôsledku, ktorý môže dôjsť k nedodržaniu doby doby dodania patria nepredvídateľné situácie ako napríklad strata zásielky prepravcom, zlé poveternostné podmienky pre prepravu zásielky, skrytá vada zistená až pri balení zásielky, alebo poškodenie zásielky počas balenia alebo prepravy a pod.. Kupujúcemu bude tovar nahradený alebo po vyžiadaní mu budú vrátené peniaze na ním zadaní bankový účet.

Suma poštovného

Preprava zásielok sa uskutočňuje prostredníctvom prepravnej služby Geis, avšak v prípade potreby môže byť zvolená iná prepravná spoločnosť.
Poštovné je v cene.Reklamačné podmienky

V prípade poškodeného, resp. samopoškodeného tovaru, alebo omylom poslaného iného druhu tovaru nás prosím do 7 dní od vzniku reklamačného prípadu kontaktujte e-mailom, kde napíšte prosím:

1) Opíšte nám o aký problém ide, resp. stručný popis poškodenia.
2) Záručný list – v tomto prípade je záručným listom samotná faktúra tovaru. Stačí zaslanie  kópie (môže byť i scan zaslaný emailom).
3) Vaše meno a tel. číslo.

V najbližšej možnej dobe Vás budeme kontaktovať emailom alebo telefonicky..
Pokiaľ zákazník nesplní všetky vyššie uvedené požiadavky, predávajúci nie je povinný dodržať zákonnú reklamačnú dobu 30 dní.


Vaša reklamácia bude v priebehu 30-tich dní vybavená. Po vybavení reklamácie Vám tovar zašleme na Vami zadanú adresu, dopravu hradíme my.

Poštovné pri vrátení tovaru v max. hodnote 40,00 EUR  nehradíme.

Reklamácie sa nevzťahujú na: poškodenie Vami neodborným zásahom

!!! NA VŠETKY PRODUKY SA VZŤAHUJEM ZÁKONOM STANOVENÁ ZÁRUKA!!!  (za podmienky správneho skladovania a manipulácie so zakúpeným tovarom)

Tovar si chráňte pred vplyvmi, ktoré by ho mohli poškodiť. A to pred vplyvmi rôznych prírodných živlov či neodborným použitím.

Spotrebiteľ má právo obrátiť sa na predávajúceho so žiadosťou o nápravu, ak nie je spokojný so spôsobom, ktorým predávajúci vybavil jeho reklamáciu alebo ak sa domnieva, že predávajúci porušil jeho práva. Ak predávajúci na žiadosť spotrebiteľa odpovie zamietavo alebo na ňu do 30 dní odo dňa jej odoslania neodpovie vôbec, spotrebiteľ má právo podať návrh na začatie alternatívneho riešenia sporu (ďalej len „ARS“). Formou ARS môžu byť riešené iba spory vyplývajúce zo zmluvy medzi predávajúcim a spotrebiteľom a spory s touto zmluvou súvisiace, s výnimkou sporov podľa ust. § 1 ods. 4 zákona č. 391/2015 Z.z. a sporov, ktorých hodnota neprevyšuje 20 EUR. Návrh na začatie ARS sa podáva k subjektu ARS podľa ust. § 3 citovaného zákona, a to za pomoci k tomu určenej platformy alebo formulára, ktorého vzor tvorí prílohu č. 1 citovaného zákona. Subjekt ARS môže od spotrebiteľa požadovať úhradu poplatku za začatie ARS, maximálne však do výšky 5 EUR s DPH. Ak sú na ARS príslušné viaceré subjekty, právo voľby, ktorému z nich podá návrh, má spotrebiteľ. Okrem ARS má spotrebiteľ právo obrátiť sa na vecne a miestne príslušný všeobecný alebo rozhodcovský súd. Platforma ARS je dostupná na internetových stránkach: ec.europa.eu/consumers/odr/index_en.htm

Orgánom alternatívneho riešenia sporov je Slovenská obchodná inšpekcia, na ktorú sa môžete obrátiť aj  ► TU ◄

Práva spotrebiteľa vo vzťahu k predávajúcemu vyplývajúce zo zákona o ochrane spotrebiteľa č. 250/2007 Zb. v znení neskorších zmien a predpisov a zákona o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji č. 108/2000 Z.z v znení neskorších zmien a predpisov, zostávajú týmito podmienkami nedotknuté.

Osobné údaje budú v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 122/2013 Z.z. použité iba v rámci obchodného vzťahu medzi predávajúcim a spotrebiteľom a nebudú poskytnuté tretej osobe (s výnimkou osoby zabezpečujúcej prepravu tovaru).

ARTMIE, spol. s r.o.

obrazy

Nové motívy. Nové tvary. Nový umelecký zážitok. To najnovšie čo prináša moderné umenie. Abstraktné obrazy, ktoré ako prvé nájdete len tu. Obrazy na stenu pre moderný interiér. Na plátne zachytené čisté emócie a osobitý pohľad na realitu. Objavte ako prvý svet umenia s podpisom Tom Loris.

 

Digitálne umenie zachytené svetlom na bavlnené plátno do podoby obrazu. Jedinečnosť, originalita, individualita s podpisom TOM LORIS. Obrazy na stenu v limitovanom počte 100 kusóv, ktorý je potvrdený certifikátom originality. Farby odolné voči oderu, poveternostným podmienkam, či chemikáliám vďaka použitej UV tlače. Použité prírodné materiály ako drevený rám, 100 % bavlnené plátno, ekologické farby bez zápachu. Ekologický výrobok na stene.

 

Neviete sa rozhodnúť? V takom prípade sa nechajte nami inšpirovať. Dovoľte nám odporučiť Vám moderné obrazy pre Vaše potešenie a potreby. Vybrali sme pre Vás abstraktné obrazy, ktoré sú vhodné pre rôzne interiéri. Vyberie si každý. Moderné obrazy pre moderné bývanie, kancelárie či reprezentačné priestory. Ponuka, ktorá sa nemusí opakovať.

 

Ideálny dar v neopakovateľnej podobe. Darčekový poukaz. Ponúka možnosť výberu a zároveň poteší ako dar. Originálny darček v podobe moderného umenia. Obrazy na stenu, ktoré ponúkajú nový a originálny  pohľad na realitu. Darujte obrazy, darujte umenie. Dar, ktorému nepoviete nie.

test
Newsletter

Ak chcete ako prvý vidieť naše nové obrazy alebo vedieť o našich novinkách, aktuálnych akciách či zľavách v našom e-shope, prihláste sa k odberu nášho informačného newsletter-a. Odber newsletter-a môžete kedykoľvek zrušiť.

Krstné meno *
Priezvisko *
Email *
Powered by Sendible
Dátum - Novinka č.1

Tu je umiestnený text novinky. Prvých 30 znakov, bude zobrazenych na úvodnej strane a zbytok textu na podstranke v detaile článku.

Newsletter - úspešne prihlásený

Boli ste úspešne prihlásený k odberu nášho newsletter-u! Neunikne Vám už nič z našich noviniek, akcií a súťaží pripravených pre Vás!

Tom Loris

Newsletter - prihlásenie neúspešné

Bohužiaľ niekde sa stala chyba. Skúste opakovať prihlásenie k odberu našich noviniek.

Tom Loris

Dátum - Novinka č.2

Tu je umiestnený text novinky. Prvých 30 znakov, bude zobrazenych na úvodnej strane a zbytok textu na podstranke v detaile článku.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

LIMITED

Digitálne umenie zachytené svetlom na bavlnené plátno do podoby obrazu. Jedinečnosť, originalita, individualita s podpisom TOM LORIS. Obrazy na stenu v limitovanom počte 100 kusóv, ktorý je potvrdený certifikátom originality. Farby odolné voči oderu, poveternostným podmienkam, či chemikáliám vďaka použitej UV tlače. Použité prírodné materiály ako drevený rám, 100 % bavlnené plátno, ekologické farby bez zápachu. Ekologický výrobok na stene.

SPECIAL

Neviete sa rozhodnúť? V takom prípade sa nechajte nami inšpirovať. Dovoľte nám odporučiť Vám moderné obrazy pre Vaše potešenie a potreby. Vybrali sme pre Vás abstraktné obrazy, ktoré sú vhodné pre rôzne interiéri. Vyberie si každý. Moderné obrazy pre moderné bývanie, kancelárie či reprezentačné priestory. Ponuka, ktorá sa nemusí opakovať.

DARUJTE UMENIE

Ideálny dar v neopakovateľnej podobe. Darčekový poukaz. Ponúka možnosť výberu a zároveň poteší ako dar. Originálny darček v podobe moderného umenia. Obrazy na stenu, ktoré ponúkajú nový a originálny  pohľad na realitu. Darujte obrazy, darujte umenie. Dar, ktorému nepoviete nie.

NDcwNDFmZW